امروز 1 تیر ماه 1403 ساعت 8:33 ق.ظ
دوره آموزش ادوبی پریمیر

توضیحات کارگاه آموزشی

امروزه با توسعه بخش دیجیتالی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تولید محتوا صوتی و تصویری گسترش یافته است. محتوا صوتی و تصویری دارای مزایای فوق العاده‌ای می‌باشد. مردم با این نوع محتوا راحت‌تر ارتباط برقرار می‌کنند و تحقیقات نشان داده است که تاثیر گذاری بیشتری بر مردم به نسبت سایر انواع محتوا دارد. غالبا محتوای تولید شده دارای کم و کاستی‌های بسیار است و نیاز به ادیت دارد.

پریمیر چیست؟

برای تولید محتوا صوتی و تصویری نرم افزارهای مختلفی برای ادیت فیلم و عکس وجود دارد ولی در این بین، نرم افزار پریمیر دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است.

در واقع نرم افزار پریمیر پرو، یک ویرایشگر ویدوئویی است که مبتنی بر زمان می‌باشد. این نرم افزار در سال ۲۰۰۳ به منظور ویرایش بسیار حرفه‌ای ویدئو، گرافیک و توسعه وب به بازار ارائه شد.

این نرم افزار قابلیت تنظیم ریز‌ترین تنظیمات را دارد و می‌توان حساس‌ترین نقاط را در این نرم افزار ویرایش کرد. در پریمیر، ویرایش صدا در سطح بسیارعالی انجام می‌شود.

پریمیر این امکان را فراهم می‌کند که هم زمان چندین عکس و ویدئو را با هم ادیت کنید. این نرم افزار را می‌توانید به راحتی با سایر نرم افزار‌های دیگر استفاده کنید و تداخلی در نوع کاربری ندارد. ویرایشگر پریمیر به عنوان محبوب‌ترین نرم افزار ادیت شناخته شده و فیلم سازان مشهور در سطوح بالای فیلم سازی از آن استفاده می‌کنند. همچنین دارای کاربری بسیار آسان برای افراد در سطح‌های مهارتی مختلف است و به طور کلی پریمیر در نسخه‌های ساده برای کاربرانی با مهارت کم طراحی شده تا بتوانند به ساده‌ترین شکل از آن استفاده کنند.

سایر اطلاعیه ها
نوشته ی دیگری برای نمایش وجود ندارد.